Pośrednictwo

Endohome Nieruchomości to przede wszystkim profesjonalna obsługa transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości.

Znajdziemy dla Państwa lokal, mieszkanie, działkę czy inną nieruchomość. Sprawdzimy stan prawny i techniczny oraz zajmiemy się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia transakcji kupna.

Przygotujemy ofertę nieruchomości na sprzedaż, począwszy od oceny stanu technicznego, przygotowania: lokalu, mieszkania lub działki do wystawienia, poprzez udostępnienie oferty na najpopularniejszych portalach nieruchomościowych. Przedstawiamy również oferty w miejscach dostępnych tylko dla pośredników.

Nasze doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne załatwienie formalności. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi i bankami, pośrednicząc w załatwieniu formalności związanych z kredytem na zakup nieruchomości. Zapewniamy obsługę prawną i notarialną. Wypracowane metody obsługi klienta pozwalają na skrócenie czasu od przyjęcia zlecenia do jego finalizacji. W przypadku braku pewności o zdolności kredytowej, nasz doradca chętnie przygotuje pełną analizę Państwa „portfela”.

Każdego klienta zainteresowanego zakupem sprawdzamy dostępnymi systemami weryfikacji, w szczególności przywiązujemy wagę do sprawdzenia zdolności płatniczych najemcy.

W każdej chwili służymy radą, wiedzą, doświadczeniem i pomocą, aby realizować plany i marzenia.

Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy