Pośrednictwo

Endohome Nieruchomości to przede wszystkim profesjonalna obsługa transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości.

Znajdziemy dla Ciebie lokal, mieszkanie, działkę czy inną nieruchomość. Sprawdzimy stan prawny i techniczny oraz zajmiemy się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia transakcji kupna. Nasze doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne załatwienie formalności. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi i bankami, pośrednicząc w załatwieniu formalności związanych z kredytem na zakup nieruchomości. Zapewniamy obsługę prawną i notarialną.

Jeśli posiadasz nieruchomość na sprzedaż to przygotujemy za Ciebie całą ofertę, począwszy od oceny stanu technicznego, przygotowania lokalu/mieszkania/działki do wystawienia, poprzez udostępnienie oferty na najpopularniejszych portalach nieruchomościowych. Przedstawiamy również oferty w miejscach dostępnych tylko dla pośredników.

Każdego klienta zainteresowanego zakupem sprawdzamy dostępnymi systemami weryfikacji, w szczególności przywiązujemy wagę do sprawdzenia czy potencjalny nabywca ma zdolność płatniczą.

Wypracowane metody obsługi klienta pozwalają na skrócenie czasu od przyjęcia zlecenia do jego finalizacji. Jeśli nie jesteś pewny swojej zdolności kredytowej to nasz doradca chętnie przygotuje pełną analizę Twojego „portfela”.

W każdej chwili służymy radą, wiedzą, doświadczeniem i pomocą, aby realizować plany i marzenia.

Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

Endodesign

EwaSo logo

JP Adwokaci

Endocash